E-raamatudKristlik eluMaailma avardavTeoloogiaÜldineVaimulik kirjandus

VÄGEVAIM KURJUS

Vägevaim kurjus

GABRIELE AMORTH, ROBERTO ITALO ZANINI

Eksortsismist päriselt ‒ nii nagu kurjade vaimude väljaajamine käib

Preester Gabriele Amorthi ja ajakirjanik Roberto Zanini raamat näitab, et saatan ja tema mõju inimestele ei ole väljamõeldis, vaid reaalsus. Seestumine põhjustab tugevat depressiooni, vaimu- ja hingehaigusi. Saatana kõige suurem kavalus seisneb selles, et ta paneb meid uskuma, et teda ei ole olemas. Saatan on ohtlik mitte siis, kui me teda kardame, vaid siis, kui me ta unustame.

Isa Amorthi kutsumuseks oli aidata inimesi, leevendada nende kannatusi ja suunata nad Kristuse poole. Raamatust võib leida mitmeid lihtsaid ja praktilisi nõuandeid kurja vastu võitlemiseks. Isa Amorth tegi inimestele head, ajades välja kurjust. Ta kuulutas Jumalat, võideldes saatana vastu. Ta ei valinud seda teed ise, kirik palus tema abi ja nimetas ta eksortsistiks.

Eksortsistid tegutsevad maailmas, kus on rohkem pimedust kui valgust. Seetõttu pole imestada, kui nende kõne ja teod ei ole alati tavapärased ning aeg-ajalt paistavad uskumatud ja maagilised. Eksortsismi puhul ei ole tegemist maagia või esoteerikaga. See on võitlus Jumala ja saatana vahel, mis kestab maailma lõpuni.

Autor Gabriele Amorth, Roberto Italo Zanini
Toimetaja Ingrid Suurkask
Kujundus ja küljendus Mari-Liis Bassovskaja

ISBN 978-9949-668-42-7
FORMAAT õmmeldud köide
LEHEKÜLGI 228 lk
MÕÕT 135 x 210 mm


 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga